54 – 002 Wrocław, ul. Rubczaka 25
biuro@przedszkolemargaret.pl

Publiczne przedszkole we Wrocławiu

Nasze przedszkola działają od 2010 roku! Nasza siódma, najmłodsza placówka mieści się we Wrocławiu przy ul. Rubczaka 25 (wejście od Płońskiego) na parterze budynku mieszkalnego.
Oferujemy naszym przedszkolakom wszechstronny rozwój w dwujęzycznym świecie polsko – angielskim. Dlatego od lat z sukcesem łączymy profil językowy z realizacją podstawy programowej MEN.
Nowoczesne sale z atestowanymi meblami i zabawkami wraz z pokojem do pracy ze specjalistami zapewnią komfort opieki każdemu maluchowi!

Zapraszamy dzieci od 2,5 do 6 lat!

Dlaczego my?

– małe, kameralne przedszkole,
– wykwalifikowana kadra pedagogiczna,
– specjaliści z zakresu oligofrenopedagogiki, rewalidacji, terapii pedagogicznej,
– język angielski dwa razy w tygodniu we wszystkich grupach wiekowych,
– specjaliści z zakresu rewalidacji, terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogiki, sensoryki,
– logopedia bez żadnych dodatkowych opłat,
– obiekt po kapitalnym remoncie,
– długie godziny funkcjonowania 6.30 – 17.00,
– rytmika

Uczymy języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych.
Stawiamy na codzienną rutynę nauki języka angielskiego, gdyż tylko taka metodologia pracy gwarantuje jego opanowanie oraz swobodną komunikację.